O nama Marketing   |   Kontakt   |   English

Array

“Adoniom” stiglo 690 turista

Naš grad je posjetio još jedan ploveći ljepotan, američki kruzer “Adonia”. Onaj isti koji je lani 4. prosinca zatvorio kruzersku sezonu u Zadru. Ovoga puta je dovezao 690 putnika. “Adonia” spada u veće kruzere, dug je 180 metara i prima 800 putnika, a na brodu je zaposleno čak 400 ljudi. Već taj podatak govori da se radi o visokom luksuzu, pa primjerice trotjedno putovanje stoji 9.000 dolara!

Turisti, uglavnom Englezi, koji su jučer sišli s “Adonije”, prošetali su Zadrom, ali veći dio ih je autobusima otputovao na izlete u obližnje nacionalne parkove.

U Lučkoj upravi Zadar saznajemo da će “Adonia” u Zadar doputovati još jedanput ove godine 25. rujna.

zadarskilist.hr

Naš grad je posjetio još jedan ploveći ljepotan, američki kruzer “Adonia”. Onaj isti koji je lani 4. prosinca zatvorio kruzersku sezonu u Zadru. Ovoga puta je dovezao 690 putnika. “Adonia” spada u veće kruzere, dug je 180 metara i prima 800 putnika, a na brodu je zaposleno čak 400 ljudi. Već taj podatak govori da se radi o visokom luksuzu, pa primjerice trotjedno putovanje stoji 9.000 dolara!

Turisti, uglavnom Englezi, koji su jučer sišli s “Adonije”, prošetali su Zadrom, ali veći dio ih je autobusima otputovao na izlete u obližnje nacionalne parkove.

U Lučkoj upravi Zadar saznajemo da će “Adonia” u Zadar doputovati još jedanput ove godine 25. rujna.

zadarskilist.hr

Intervju

Kolumna

Službene informacije

Foto / video