Izvješće o pomorskim nesrećama u ožujku

Prioritet ovog izvještaja Maritime Bulletin Daily-a su pomorske nesreće u koje su bili upleteni uglavnom trgovački brodovi; prati samo neke veće nesreće u njihovom razvoju i ishodu, tj. daljnji razvoj većine prijavljenih nesreća ne prati se.

Brojne nesreće nisu uključene – poput trivijalnih nesreća s trajektima ili problema s NUC-om koje je riješila posada i kojima nije bila potrebna vuča. Ribarski brodovi se također prate, ali prijavljuju se samo velike nesreće.

Mjesec i godinaBroj nesrećaBroj izgubljenih plovilaBroj žrtavaBroj otetih članova posade
Ožujak 20218161615
Veljača 202180513–
Siječanj 20218662815
Prosinac 2020929318
Studeni 20208542233
Listopad 202098722–
Rujan 2020605532
Kolovoz 202073531–
Srpanj 20209451529
Lipanj 2020622276
Svibanj 202078124
Travanj 20206743118
Ožujak 20208281611
Veljača 20207632610
Siječanj 2020782183
Prosinac 20198741351
Studeni 2019899920
Listopad 201970728–
Rujan 201988576–
Kolovoz 2019796120+17
Srpanj 2019683810
Lipanj 201980333–
Svibanj 201991417–
Travanj 2019741810
Ožujak 20191044228
Veljača 201994547–
Siječanj 201910811596

PODIJELI:

Facebook
LinkedIn
WhatsApp
X
Email

OSTAVITE KOMENTAR:

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

PROČITAJTE VIŠE VIJESTI

Njemačka zabranila COSCO-u preuzimanje logističke tvrtke: Strahuju od kineskog utjecaja na kontejnerski promet

Napadi se šire izvan Hormuza: Tanker kod Katara pogođen s više projektila, ima stradalih

Kako će se obrazovati budući pomorci? Split domaćin velike međunarodne konferencije

Brzi uspon metanola: Od alternativnog goriva do ozbiljnog izbora za brodare